Nejdůležitější je Vaše zdraví. CHRAŇTE SE !

Ajurvédské brýle na zlepšení zraku

Kód: 4360
149 Kč –33 %
35856 2 ajurvedske bryle 4
149 Kč –33 % 99 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Ájurvédské brýle jsou určeny pro pravidelný trénink svalu, kterým oko zaostřuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ajurvédské brýle jsou určeny pro pravidelný každodenní trénink ciliárního svalu (sval, kterým oko zaostřuje) a tím oko směřují k jeho správné činnosti.

Tyto dírkované brýle mohou nazývat také bezšošovkové brýle, které se používají k léčbě oční vady. Jsou to speciální brýle, které procvičují oční svaly,ulevují unaveným, namáhaným očím a pomáhají při očních poruchách jako krátkozrakost nebo dalekozrakost.

Charakteristické jsou tím, že nezvětšují ani nezmenšují obraz, ale i přesto je obraz vnímán ostřejší. Používají se zejména tehdy, pokud máte bolesti hlavy od každodenního nošení kontaktních čoček, nebo korekčních brýlí a chcete aby si Vaše oči odpočinuli.

Nošení brýlí může být zpočátku nepříjemné, protože oči si musí zvyknout. Brýle nejprve noste každý den pár minut a postupně zvyšujte délku nošení na 2 - 3 hodiny denně. Můžete je používat při čtení na dobrém světle, psaní, práci na počítači, sledování televize nebo při chůzi. Mírné zlepšení je vidět po 3 - 5 dnech používání ajurvédských brýlí. Trvalejší výsledky přicházejí po 6 týdnech pravidelného nošení. Pravidelným používáním ajurvédských brýlí, může dojít k trvalému zlepšení zraku.

Brýle nikdy nepoužívejte při řízení, řízení a obsluze strojů, zařízení, které by mohly způsobit úraz nebo činnostech, které vyžadují pozornost!

Rozměry

  • šířka x výška – 14,5 x 4,8 cm
  • postrannice – 14 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.